Indywidualne Mistrzostwa Śląska Młodziczek

03 kwietnia 2012

Pierwszego kwietnia w Sosnowcu-Milowicach rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Śląska Młodziczek.Kolejne trzy medale wywalczyły na nich zawodniczki Klubu Tenisa Stołowego Mysłowice.Złoty medal i tytuł Indywidualnej Mistrzyni Śląska Młodziczek sezonu 2011/2012 wywalczyła JuliaBraś.Ósme miejsce w mistrzostwach zajęła Julia Tomecka, w przedziale miejsc 9-12 została sklasyfikowana Wiktoria Urbaniak a na miejscach 13-16 znalazły się Zuzanna Grzesińska i Klaudia Franaszczuk. Kolejne dwa srebrne medale wywalczyły w grze deblowej Julia Braś iJulia Tomecka.W finale po bardzo zaciętej grze uległy bliźniaczkom z Tych -Karolinie i Weronice Januś 1:3.Tuż za podium w przedziale miejsc 5-8 zakończyły swoją grę Zuzanna Grzesińska i Wiktoria Urbaniak a Klaudia Franaszczuk, która zagrała debla z Bogusławą Majewską (MKS Siemianowice Śl.) została sklasyfikowana na miejscach 9-16. Podopieczne Beaty Nowak po raz kolejny pokazały wysoką klasę i poszerzyły swoje pasmo sukcesów. Gratulujemy !(Źródło: A. Wojciechowska)

Pierwszego kwietnia w Sosnowcu-Milowicach rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Śląska Młodziczek. Kolejne trzy medale wywalczyły na nich zawodniczki Klubu Tenisa Stołowego Mysłowice. Złoty medal i tytuł Indywidualnej Mistrzyni Śląska Młodziczek sezonu 2011/2012 wywalczyła Julia Braś. Ósme miejsce w mistrzostwach zajęła Julia Tomecka, w przedziale miejsc 9-12 została sklasyfikowana Wiktoria Urbaniak a na miejscach 13-16 znalazły się Zuzanna Grzesińska i Klaudia Franaszczuk. Kolejne dwa srebrne medale wywalczyły w grze deblowej Julia Braś i Julia Tomecka.W finale po bardzo zaciętej grze uległy bliźniaczkom z Tych -Karolinie i Weronice Januś 1:3.Tuż za podium w przedziale miejsc 5-8 zakończyły swoją grę Zuzanna Grzesińska i Wiktoria Urbaniak a Klaudia Franaszczuk, która zagrała debla z Bogusławą Majewską (MKS Siemianowice Śl.) została sklasyfikowana na miejscach 9-16. Podopieczne Beaty Nowak po raz kolejny pokazały wysoką klasę i poszerzyły swoje pasmo sukcesów. Gratulujemy !