W czwartek głosowanie nad budżetem miasta Mysłowice na 2014 rok!

17 grudnia 2013

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Już w najbliższy czwartek, 19 grudnia, Rada Miasta Mysłowice podejmować będzie uchwalę budżetową na 2014 rok. Samorządowcy jak i kierownicy jednostek podległych Urzędowi uważają, że jest to najważniejsze głosowanie w tym roku kalendarzowym.

Jak dowiedzieliśmy się z projektu uchwały i upublicznionych załączników, budżet w zapisanych wydatkach na 2014 rok przewiduje podwyżki dla pracowników Obsługi Placówek Oświatowych, pieniądze na remonty takich ulic takich jak Gagarina i Wielka Skotnica, budowę dwóch siłowni na wolnym powietrzu (Brzęczkowice – zieleniec przy ulicy Kawy i Bończyk – okolice hali sportowej), termomodernizację szkoły podstawowej na Wesołej, budowę sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Sportowych w dzielnicy Piasek oraz budowę Skate Parku dla mysłowickiej młodzieży w Parku Zamkowym.

Więcej o zapisach uchwały budżetowej na 2014 rok dowiecie się z naszego serwisu informacyjnego w piątek 20 grudnia. Komentarz o przyjętym kształcie uchwały budżetowej przedstawi radny Klubu Centrolewicy „Wspólnie dla Mysłowic” Dariusz Wójtowicz. Materiał znajdzie się również w wersji papierowej grudniowego wydania „Gazety Mysłowickiej”.

Poniżej prezentujemy Państwu materiały na najbliższe posiedzenie Sesji Rady Miasta.

O Autorze

Sandra Jędrzejas

Absolwentka socjologii, pedagogiki i zarządzania. Nieustanna pasjonatka zwierząt. W wolnym czasie nie stroni od dobrej książki. Stałe zatrudnienie nie przeszkadza jej w realizowaniu zadań związanych z portalem, który współtworzy społecznie od 2011 r.

Inne posty tego autora

Tagi: Bończyk Brzezinka Brzęczkowice Ćmok Dziećkowice Janów Kosztowy Krasowy Larysz Ławki Morgi Piasek Słupna Stare Miasto Śródmieście Wesoła
gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice